facebook  instagram  E-MAIL: dantes@dantes.cz
WWW.DANTES.CZ
Maloobchodní prodejna: KLOBOUKY DANTES, PASÁŽ OMEGA,
Náměstí Svobody 9, Brno  602 00; Po-Pá 9-19, So 9-14
KATALOG     MALOOBCHODNÍ
PRODEJNA
    POŘÁDÁME
PŘEHLÍDKY
OBCHODNÍ
PODMÍNKY
    KONTAKT     O NÁS


Členové kloboukového klubu
nakupují veškeré klobouky
se slevou
5%.
Pokud přijdou nakoupit
s kloboukem na hlavě
mají bonusových
+5% slevy.
Celkem tedy mohouzískat
 10% slevu
na veškerý sortiment.

Bližší informace na:
www.kloboukovyklub.cz

MALOOBCHODNÍ PRODEJNA
KLOBOUKY DANTES
PASÁŽ OMEGA
NÁMĚSTÍ SVOBODY
BRNO


 Maloobchodní prodejna je unikátní především tím, že v ní  zákazník může nakupovat zboží od známých českých výrobců, ale i zahraniční výrobky např. z Itálie nebo Slovenska. Každá dáma má možnost objednat si klobouk "zakázkový", který je ručně vyroben modistkou a je zhotoven přímo na míru zákaznici.

     Kromě zakázkových klobouků zde můžete zakoupit originály - výtvarně zpracované klobouky, vyrobené pouze jako jediný kus. Tyto klobouky zcela jistě zpestří důležité rodinné události, ale třeba i firemní večírky a akce jako rauty a samotná obchodní jednání. Tyto klobouky dokáží výmečnost události podtrhnout, ale především pomohou důstojně prezentovat společenské postavení.

     V prodejně naleznete i strojní výrobu, která je určená i pro běžné nošení. To mohou být klobouky strojně tvarované, ale i šité, dále potom baretky, pekařky, kšiltovky, šátky, šály a spoustu doplňků které se mnohdy dají spojit do setů například s kabelkami. Každý takto koupený klobouk se dá doplnit i nějakou tou dárkovou krabicí na klobouky. V nabídce jsou jako doplněk i deštníky, paraplíčka a vycházkové hole.
     Dáma si tak má možnost vybrat doplňky pro jakoukoli příležitost a oslnit tak celé okolí svým půvabem a elegancí. Ale nejen pro dámy je prodejna určena. Prostor je v ní věnován i pánskému společenskému sortimentu a částečně i dětskému.

     Mějte tedy milé dámy a pánové na paměti, že klobouk je první část oděvu která je na Vás vidět a zároveň jediná, co slouží zároveň jako šperk. Dokáže otevřít cestu k lidem a neponechá vás na okraji společnosti. Můžete s ním vyjádřit nejen svoje postavení, ale třeba i náladu nebo touhu. Je to totiž nejjednodušší způsob, jak na sebe upoutat pozornost a to třeba nejen partnera. Vždyď má přeci každá žena radost, když vidí, že je středem zájmu. Tak tedy budiž klobouk každé dámě nehledě na věk lichotkou.